Skleníky Bureš – výroba skleníků z polykarbonátu lexan

Objednejte si skleník na míru nebo zimní zahradu

Proč si od nás pořídit bazénové zastřešení či skleník na míru? Protože je vyrábíme z odolného polykarbonátu, který vydrží až 40 let, má propustnost světla jako sklo a špičkové tepelně izolační vlastnosti. Vše dodáme kompletně smontované. Třeba i v atypických rozměrech. Výrobu skleníků máme v malíku.

  • Kaplanova 1763/1
  • Kroměříž
  • 767 01
  • Areál Klasu
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zimní zahrada z polykarbonátu: ušetříte za vytápění

Celoroční posezení na zahradě, pěstování rostlin a moderní vzhled. Zimní zahrady jsou v kurzu, ať už ty se skleněnou výplní či polykarbonátové, s dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí. Pokud uvažujete o přístavbě k domu či chatě, my vám poradíme a vyrobíme kompletní zahradu, kterou si po montáži okamžitě zamilujete. Zimní zahrady i zastřešení bazénů stavíme převážně na Kroměřížsku a Zlínsku. Ale nejen to. Objednat si můžete výrobu skleníku, vchodového přístřešku, zastřešení pergoly nebo zasklení lodžie a balkónu. Vše z dutinkového polykarbonátu lexan a hliníkových či dřevěných konstrukcí. Třeba u zimní zahrady nebo vytápěného skleníku díky tomu ušetříte za topení.

Pergoly, zastřešení bazénu a skleníky na míru

Výroba, doprava, montáž a ukotvení. Jeden balíček služeb, díky kterému nemusíte hnout ani jedním prstem. Výroba skleníku, zastřešení pergoly či bazénu je rychlá a díky polykarbonátu a hliníku i montáž na místě určení. A to i v případě atypických velikostí a tvarů. U skleníků na míru jsou součástí dveře v předním a okno v zadním čele. Kotvíme je přímo do země nebo na betonovou podezdívku. Na zastřešení pergol používáme svařované hliníkové konstrukce, které pokrýváme lexanem. Zastřešení bazénů provádíme nejčastěji obloukovou střechou. Uvažujete o moderním zasklení lodžie nebo balkonu? Taková mini zimní zahrada na konci obýváku má svůj půvab. My se věnujeme zasklívání systémem firmy Alumistr. Neváhejte a kontaktujte nás.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.